Tenis

Domů :: Články :: Sport :: Tenis
Náhled 20.9.2019 7:39

Klapne první titul? Muchová válí a v Soulu už je v semifinále

Tenistka Karolína Muchová v Soulu dál živí naději na premiérový titul z turnaje WTA. Australanku Priscillu Honovou porazila 6:3, 6:3 a podruhé v kariéře postoupila do semifinále. Letos v květnu v... Číst dál

Náhled 19.9.2019 9:10

Muchová válí. V Soulu se probojovala do svého druhého semifinále v kariéře

Tenistka Karolína Muchová postoupila na turnaji v Soulu popáté v sezoně do čtvrtfinále. Třetí nasazená česká hráčka porazila ve 2. kole maďarskou kvalifikantku Tímeu Babosovou hladce 6:2, 6:3. O... Číst dál

Náhled 18.9.2019 12:26

Plíšková volala sestru! Karolína radila na kurtu, Kristýna lámala raketu

Kristýna Plíšková nestačila na tenisovém turnaji v Soulu na druhou nasazenou Rusku Jekatěrinu Alexandrovovou a vypadla ve druhém kole. Nepomohla jí ani rodinná pomoc. S úspěšnější sestrou Karolínou v... Číst dál

Náhled 17.9.2019 20:50

Vondroušová absolvovala operaci: Už teď se nemůžu dočkat, až budu zpět

Dvacetiletá tenistka Markéta Vondroušová se podrobila operaci zápěstí, které si poranila před Wimbledonem. Senzační finalistku letošního Roland Garros čeká přibližně dvouměsíční přestávka a... Číst dál

Náhled 16.9.2019 8:00

Série pokračuje. Plíšková má počtvrté v řadě jistý Turnaj mistryň

Tenistka Karolína Plíšková se počtvrté za sebou kvalifikovala na Turnaj mistryň. Světová dvojka získala jistotu po nedělním triumfu na turnaji v Čeng-čou.  Číst dál

Náhled 15.9.2019 19:26

Davis Cup: Bosna - Česko 2:3. Drama rozhodl mladík Forejtek

Osmnáctiletý Jonáš Forejtek zajistil českým tenistům vítězství v 1. kole evropsko-africké zóny Davisova poháru v Bosně a Hercegovině. Týden po triumfu ve dvouhře juniorů na US Open při svém debutu v... Číst dál

Náhled 15.9.2019 16:55

Davis Cup ONLINE: Bosna - Česko 2:2. Veselý padl, rozhodne Forejtek

Ani Jiří Veselý nezískal českým tenistům vítězný bod v utkání 1. kola evropsko-africké zóny Davisova poháru v Bosně a Hercegovině. Po ztracené čtyřhře prohrála česká jednička v hale v Zenici... Číst dál

To nejlepší z kategorie Tenis

NáhledFavorit Medveděv v Petrohradu nezaváhal, Chačanov dohrál

ATP PETROHRAD - Finalista US Open Daniil Medveděv se na kurty vrátil dvousetovou výhrou před domácím publikem v... Číst dál

Nepřehledněte články z podobné kategorie

Fotbal, Hokej, Tenis, Motorismus, Formule1, další sporty

Náhled 15.9.2019 15:58

Plíšková triumfovala v Čeng-čou, Peschkeová ovládla čtyřhru

Tenistka Karolína Plíšková vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Čeng-čou. Česká hráčka splnila roli nasazené jedničky a ve finále přerušovaném deštěm porazila Chorvatku Petru Martičovou 6:3 a... Číst dál

Náhled 15.9.2019 14:40

Davis Cup ONLINE: Bosna - Česko 1:2. Čtyřhra nevyšla. Rozhodne Veselý?

Českým tenistům se nepovedlo rozhodnout již ve čtyřhře utkání 1. kola evropsko-africké zóny Davisova poháru v Bosně a Hercegovině. Jiří Veselý s Jiřím Lehečkou prohráli s Mirzou Bašičem a Tomislavem... Číst dál

Náhled 15.9.2019 14:18

Peschkeová s Melicharovou ovládly v Číně čtyřhru. Češka slaví 34. triumf

Tenistka Květa Peschkeová ve 44 letech dál sbírá na okruhu WTA deblové trofeje a po triumfu v Čeng-čou jich má již 34. S šestadvacetiletou Američankou českého původu Nicole Melicharovou vyhrály třetí... Číst dál

Náhled 15.9.2019 12:32

Davis Cup ONLINE: Češi můžou triumf nad Bosnou slavit po čtyřhře

Jediný bod dělí české tenisty od vítězství v utkání 1. kola evropsko-africké zóny Davisova poháru v Bosně a Hercegovině a účasti v kvalifikaci o postup na finálový turnaj pro 18 nejlepších týmů. V... Číst dál

Náhled 15.9.2019 10:48

Nadal a Federer na Santiago Bernabéu? Šéf Realu chce překonat rekord

Narvané tribuny legendárního fotbalového stadionu a na něm dvě největší hvězdy posledních dekád světového tenisu. Prezident Realu Madrid Florentino Pérez si vysnil zápas Rafaela Nadala s Rogerem... Číst dál