Sport

Domů :: Články :: Sport
Náhled 18.6.2018 4:57

Hvězdy bez smluv: Hemský i Polák myslí na návrat. Kdo by mohl za Jágrem?

Léto startuje a s ním také přípravy hokejových celků. Kluby finišují podobu kádrů pro příští sezonu, ale stále je bez angažmá řada českých hvězd. Ve hře jsou návraty borců z NHL, když na angažmá v... Číst dál

Náhled 18.6.2018 0:01

Češi v akci, pondělí 18. 6. Siniaková a sestry Plíškovy hrají v Birminghamu, Vondroušová na Mallorce

V Birminghamu se dnes představí trio Češek. První kolo absolvují Kateřina Siniaková proti Francouzce Mladenovicové a Karolína Plíšková proti Slovence Rybárikové. Kristýna Plíšková hraje závěrečné... Číst dál

Náhled 17.6.2018 19:21

Bartyová porazila Kontaovou a v Nottighamu získala druhý titul

WTA NOTTINGHAM - Australská tenistka Ashleigh Bartyová získala na trávě v Nottinghamu druhý titul v kariéře. První nasazená hráčka potvrdila ve finále roli favoritky a domácí Johannu Kontaovou... Číst dál

Náhled 17.6.2018 17:23

Lacko se v ME tahačů v Budapešti opět postavil na stupně vítězů

Úřadující mistr Evropy v závodech tahačů Adam Lacko se i v druhém dnu závodů v Budapešti prosadil na stupně vítězů. Na Hungaroringu skončil třetí a čtvrtý, navázal na vítěznou sobotní jízdu a v... Číst dál

Náhled 17.6.2018 16:20

Gasquet po téměř dvou letech vyhrál turnaj. V Hertogenboschi porazil krajana Chardyho

ATP HERTOGENBOSCH - Richard Gasquet se po téměř dvou letech dočkal turnajového triumfu. Francouz, který zítra oslaví 32. narozeniny, si pro 15. kariérní titul došel na akci ATP 250 v Hertogenboschi,... Číst dál

Náhled 17.6.2018 16:01

Všestranný Alonso! Vyhrál automobilový závod v Le Mans a útočí na trojkorunu

Dvojnásobný mistr světa formule 1 Fernando Alonso vyhrál poprvé v kariéře s týmem Toyoty slavný automobilový závod 24 hodin Le Mans a útočí na zisk motoristické trojkoruny. Španělský pilot spolu s... Číst dál

Náhled 17.6.2018 15:29

Ženu se jako blázen a pak rozhodne nesmyslná penalizace, zuřil Čech

Byl sice v cíli Velké ceny Katalánska, český závodník Jakub Kornfeil byl ale spíš pořádně nastartovaný. Vadila mu totiž penalizace, kterou vyfasoval v cíli závodu. Pořádně se kvůli ní zlobil.... Číst dál

To nejlepší ze sportu

Nepřehledněte články z podobné kategorie

Fotbal, Hokej, Tenis, Motorismus, Formule1, další sporty

Nebo také navštivte www stránky s podobnýmy tématy.
Čekni.cz - Sport, ČMFS kraje a okresy

Náhled 17.6.2018 14:39

Šampion je připraven! Federer ovládl turnaj ve Stuttgartu a chystá se na Wimbledon

Lepší začátek po takřka tříměsíční pauze si Roger Federer před Wimbledonem nemohl přát. Na trávě ve Stuttgartu si sobotním postupem do finále zajistil návrat do čela světového žebříčku a dnes tamní... Číst dál

Náhled 17.6.2018 14:31

Federer se na kurty vrátil triumfem ve Stuttgartu a slaví 98. titul

ATP STUTTGART - Roger Federer se po téměř tříměsíční pauze hned na svém prvním turnaji na trávě dočkal již 98. kariérního a třetího letošního titulu. Šestatřicetiletý Švýcar ve finále turnaje ATP 250... Číst dál

Náhled 17.6.2018 14:21

Kruničová na trávě v Hertogenboschi vybojovala premiérový titul

WTA HERTOGENBOSCH - Alexandra Kruničová si na turnaji WTA International v Hertogenboschi došla pro svůj premiérový titul na okruhu WTA. Pětadvacetiletá Srbka ve finále na nizozemské trávě po obratu... Číst dál

Náhled 17.6.2018 12:18

Kdo získá Zlatou hokejku? Poznejte nominované, favoritem je Pastrňák

Od prvního vyhlášení Zlaté hokejky uplyne 50 let. Kdo ovládne prestižní anketu, kterou v minulosti vyhráli Vladimír Martinec, Dominik Hašek nebo Jaromír Jágr? Favoritem je David Pastrňák, který... Číst dál

Kdo získá Zlatou hokejku? Favoritem Pastrňák, mezi elitou i dvojice z Komety

Náhled 17.6.2018 11:57

Kornfeil dojel v Barceloně šestý, po penalizaci vypadl z desítky

Jakub Kornfeil dojel v motocyklové Velké ceně Katalánska šestý, kvůli časové penalizaci ale vybojoval body do mistrovství světa Moto3 jen za jedenácté místo. Z bodového zisku se teprve podruhé v... Číst dál

Náhled 17.6.2018 10:50

Přestupy NHL ONLINE: Domi trejdován do Montrealu, hned podepsal smlouvu

Základní část ročníku 2017/18 je dávno pryč a také boje o Stanley Cup jsou za námi. Za dveřmi je výběr talentů, který se letos bude konat v Dallasu a také tradiční červencové otevření trhu s volnými... Číst dál

Náhled 17.6.2018 0:01

Češi v akci, neděle 17. 6. V kvalifikacích postupuje jen Kr. Plíšková, Martincová a Štefková končí

V Birminghamu v kvalifikačních bojích uspěla Kristýna Plíšková, která smetla Rusku Žukovou. Na Mallorce naopak končí Tereza Martincová i Barbora Štefková. Martincová nestačila na Švédku Petersonovou... Číst dál