Hokej

Domů :: Články :: Sport :: Hokej
Náhled 21.9.2019 21:52

Poruba bez porážky vládne první lize, Motor si poradil se Slavií

Hokejisté Poruby porazili v 5. kole první ligy poslední Kadaň 4:2 a dál bez ztráty vedou tabulky. Jen o bod méně má stále Přerov, který zdolal na vlastním ledě Benátky nad Jizerou 1:0 a drží rovněž... Číst dál

Náhled 21.9.2019 10:47

Historický vstup pro Vary! Ale nechceme fanfáry, tvrdí Rachůnek

Pohled, který se jen tak nenabízí. Z karlovarského pohledu je historický. Klub ještě nikdy v extraligové historii naplno nebodoval ve třech úvodních duelech sezony. „Jsme rádi, ale nechceme žádné... Číst dál

Náhled 21.9.2019 7:17

Hronek poprvé v přípravě skóroval, Palát nahrál na dva góly

Český obránce Filip Hronek svým prvním gólem v přípravě na novou sezonu NHL nedokázal pomoci Detroitu, který prohrál s New York Islanders 3:4 v prodloužení. K vítězství naopak pomohl Ondřej Palát,... Číst dál

Náhled 21.9.2019 7:00

Síla v týmu je, ale dotahovat nepůjde věčně, varuje Bulíř po další divočině

Se Spartou smazali a otočili čtyřbrankovou ztrátu. Bílí Tygři Liberec ukázali i ve 3. kole Tipsport extraligy ve Vítkovicích solidní psychickou odolnost a ofenzivní sílu. Třikrát prohrávali, těsně... Číst dál

Náhled 21.9.2019 4:50

Plekanec se trefil poprvé za Kometu: Chyby vychytáme. Kladno se zvedne

Čekal dlouhých devatenáct zápasů, než si v dresu Komety zařval: Góóól! Tomáš Plekanec v minulé sezoně pobral v Brně sedm gólových asistencí, až včera premiérově pálil přesně. A lahůdkově z brejku,... Číst dál

Náhled 20.9.2019 22:19

Mertl se v Česku zase rozstřílel: Ale radši chci, ať vyhráváme

Moc často se nestává, že by fanoušci soupeře vyvolávali hráče, který jim dal gól. V Hradci to byla výjimka. Na výkony Tomáše Mertla v dresu Mountfieldu nezapomněli. „Něco jsem tady odehrál a jsem moc... Číst dál

Náhled 20.9.2019 21:44

Jágr: Gól? Pár jich přidám, nebojte. Zlobil se na chyby: Jsme naivní školáci

Rychlá rána z jeho typické pozice. A gól. 31 let poté, co se jako šestnáctiletý mladík ještě s číslem 15 trefil poprvé v nejvyšší soutěži. „Věřím, že střelu pořád mám,“ reagoval kladenský útočník... Číst dál

To nejlepší z kategorie Hokej

Hokejisté Poruby porazili v 5. kole první ligy poslední Kadaň 4:2 a dál bez ztráty vedou tabulky. Jen o bod méně má... Číst dál

Nepřehledněte články z podobné kategorie

Fotbal, Hokej, Tenis, Motorismus, Formule1, další sporty

Náhled 20.9.2019 21:35

Za fair play gól? Vítkovickému Šidlíkovi by nedalo svědomí spát

Vítkovický obránce Petr Šidlík se ve 3. kole Tipsport extraligy proti Liberci (4:5 po nájezdech) blýsknul gestem fair play. Za stavu 3:2 odvolal v 50. minutě vyloučení Michala Bulíře. A ten pak hned... Číst dál

Náhled 20.9.2019 21:29

Klepiš sekl Kometu a roztáhl úsměv: Moc to nedělám, mám blbej ksicht

Jezdil jako pila. Jakub Klepiš patřil ve 3. kole Tipsport extraligy proti Kometě (3:2 v prodloužení) k nejlepším hráčům na ledě. Urputnou bitvu nakonec rozhodl pohotovou střelou v prodloužení a... Číst dál

Náhled 20.9.2019 20:56

Jeřábek v KHL znovu skóroval, byla z toho další výhra Podolsku

Obránce Jakub Jeřábek v Kontinentální hokejové lize skóroval ve druhém utkání po sobě a patřil ke strůjcům vítězství Podolsku 3:2 na ledě Jaroslavle. Viťaz vyhrál pošesté v řadě a potvrdil vedení v... Číst dál

Náhled 20.9.2019 20:42

SESTŘIHY: Jágr se uvedl gólem, Kladno však padlo. Hradec - Plzeň 6:5

SOUHRN | Čekání na první start legendy nemělo dlouhého trvání. Nestárnoucí Jaromír Jágr doléčil zranění a ve 3. kole Tipsport extraligy odehrál první zápas ročníku. Na ledě Karlových Varů se dokonce... Číst dál

Náhled 20.9.2019 18:10

ONLINE: Hradec drtí Plzeň 6:2, Jágrův gól Kladnu nepomohl, padlo i Brno

ONLINE | Čekání na první start legendy nemělo dlouhého trvání. Nestárnoucí Jaromír Jágr doléčil zranění a ve 3. kole Tipsport extraligy odehrál první zápas ročníku. Na ledě Karlových Varů se dokonce... Číst dál

ONLINE: Kladno snížilo na 4:6, trefil se Jágr. Boleslav - Kometa 2:2

ONLINE | Čekání na první start legendy je u konce. Nestárnoucí Jaromír Jágr doléčil zranění a ve 3. kole Tipsport extraligy startuje do prvního zápasu ročníku. Se svým Kladnem hraje na ledě Karlových... Číst dál

ONLINE: Kladno s Jágrem prohrává ve Varech 3:6. Boleslav - Kometa 1:1

ONLINE | Čekání na první start legendy je u konce. Nestárnoucí Jaromír Jágr doléčil zranění a ve 3. kole Tipsport extraligy nastoupí do prvního zápasu ročníku. Se svým Kladnem hraje na ledě Karlových... Číst dál

ONLINE: Kladno s Jágrem prohrává ve Varech 0:4. Boleslav - Kometa 0:0