Navštivte také

Oslabený Třinec po koronavirové pauze nezaváhal, slavil i díky dvěma trefám Chmielewského

Náhled 14.1.2022 19:21

Třinečtí hokejisté zdolali ve 41. kole extraligy poslední mužstvo tabulky Zlín 6:2. Obhájce titulu nastoupil se sedmi hráči z partnerského klubu ve Frýdku-Místku a dva jeho góly vstřelil Aron Chmielewski, jenž hrál při četných absencích v elitním útoku. Oceláři vstřelili polovinu branek v přesilových hrách, ve kterých ale také jednou inkasovali. Obě trefy hostí, kteří prohráli popáté z posledních šesti zápasů, dal kapitán Pavel Kubiš.

Číst dál

Mohlo by Vás také zajímat

Náhled 20.1.2022 23:13

Liverpool porazil Arsenal a střetne se o Ligový pohár s Chelsea

Fotbalisté Liverpoolu vyhráli v odvetném semifinále anglického Ligového poháru na hřišti Arsenalu 2:0 a utkají se o trofej s londýnskou Chelsea. O postupu \"Reds\" do finále rozhodl týden po... Číst dál

Náhled 20.1.2022 22:56

Úvod Rallye Monte Carlo vyšel šampionům, vede Ogier před Loebem

Obhájce titulu Sébastien Ogier vede po dvou rychlostních zkouškách Rallye Monte Carlo, úvodní podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích. Osminásobný šampion, který se letos plánuje... Číst dál

Náhled 20.1.2022 22:18

Oslabené Žabiny nestačily v Evropském poháru na Bourges ani v odvetě a končí

Basketbalistky Žabin Brno prohrály v oslabené sestavě bez několika opor i odvetný osmifinálový zápas v Evropském poháru s Bourges a v soutěži končí. Po pondělním domácím debaklu o 30 bodů dnes na... Číst dál

Náhled 20.1.2022 22:02

Barcelona prohrála v Bilbau a triumf v poháru neobhájí, Real Madrid jde dál

Fotbalisté Barcelony triumf ve Španělském poháru neobhájí. Katalánský velkoklub prohrál v osmifinále na hřišti Athleticu Bilbao 2:3 po prodloužení a nepodařilo se mu tak zopakovat proti stejnému... Číst dál

Oslabený Real Madrid otočil duel v Elche a je ve čtvrtfinále poháru

Fotbalisté Realu Madrid otočili v oslabení osmifinálový duel domácího poháru na hřišti Elche a po výhře 2:1 po prodloužení se stali sedmým čtvrtfinalistou soutěže. Číst dál

Náhled 20.1.2022 21:36

Volejbalistky liberecké Dukly prohrály v Lize mistryň s Novarou

Volejbalistky Dukly Liberec prohrály v Lize mistryň i počtvrté. V italské Novaře podlehly domácímu výběru za 71 minut 0:3 po setech 12:25, 23:25 a 13:25. Ve skupině C jsou bez zisku setu poslední a... Číst dál