Navštivte také

Bílí Tygři zabrali v extralize po čtyřech porážkách

Náhled 14.1.2022 20:04

Hokejisté Plzně prohráli v pátečním utkání 41. kola extraligy s Libercem 1:4. Na vedoucí gól Filippiho ještě Indiáni zásluhou Přikryla našli odpověď, zásah Šíra ještě před druhou sirénou už byl ale vítězný. Bílí Tygři zabrali po čtyřech porážkách, Plzeň prohrála počtvrté za sebou.

Číst dál

Mohlo by Vás také zajímat

Náhled 20.1.2022 23:13

Liverpool porazil Arsenal a střetne se o Ligový pohár s Chelsea

Fotbalisté Liverpoolu vyhráli v odvetném semifinále anglického Ligového poháru na hřišti Arsenalu 2:0 a utkají se o trofej s londýnskou Chelsea. O postupu \"Reds\" do finále rozhodl týden po... Číst dál

Náhled 20.1.2022 22:56

Úvod Rallye Monte Carlo vyšel šampionům, vede Ogier před Loebem

Obhájce titulu Sébastien Ogier vede po dvou rychlostních zkouškách Rallye Monte Carlo, úvodní podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích. Osminásobný šampion, který se letos plánuje... Číst dál

Náhled 20.1.2022 22:18

Oslabené Žabiny nestačily v Evropském poháru na Bourges ani v odvetě a končí

Basketbalistky Žabin Brno prohrály v oslabené sestavě bez několika opor i odvetný osmifinálový zápas v Evropském poháru s Bourges a v soutěži končí. Po pondělním domácím debaklu o 30 bodů dnes na... Číst dál

Náhled 20.1.2022 22:02

Barcelona prohrála v Bilbau a triumf v poháru neobhájí, Real Madrid jde dál

Fotbalisté Barcelony triumf ve Španělském poháru neobhájí. Katalánský velkoklub prohrál v osmifinále na hřišti Athleticu Bilbao 2:3 po prodloužení a nepodařilo se mu tak zopakovat proti stejnému... Číst dál

Oslabený Real Madrid otočil duel v Elche a je ve čtvrtfinále poháru

Fotbalisté Realu Madrid otočili v oslabení osmifinálový duel domácího poháru na hřišti Elche a po výhře 2:1 po prodloužení se stali sedmým čtvrtfinalistou soutěže. Číst dál

Náhled 20.1.2022 21:36

Volejbalistky liberecké Dukly prohrály v Lize mistryň s Novarou

Volejbalistky Dukly Liberec prohrály v Lize mistryň i počtvrté. V italské Novaře podlehly domácímu výběru za 71 minut 0:3 po setech 12:25, 23:25 a 13:25. Ve skupině C jsou bez zisku setu poslední a... Číst dál