Navštivte také

Hokejová LM ONLINE: Třinec čeká duel s Lausanne, Plzeň proti Kovářovi

Náhled 9.10.2019 16:30

Dva české kluby jdou ve středu do akce v hokejové Lize mistrů. Třinec hostí na svém ledě švýcarské Lausanne a proti lídrovi skupiny D potřebuje uspět, aby zvýšil šanci na postup. To Plzeň je v úplně odlišné situaci, účast v další fázi už má zajištěnou. Jak si povede na půdě Zugu, za který hraje český útočník Jan Kovář? ONLINE přenosy z obou utkání sledujte na iSport.cz, Oceláři hrají od 17.00, duel Indiánů startuje v 19.45!

Číst dál
Zařazení: Sport Hokej | Zobrazit zdroj

Mohlo by Vás také zajímat

Náhled 13.10.2019 22:14

Pyrochta porazil „svůj“ Liberec. Asi jsme se dobře najedli, smál se

Poprvé nastoupil proti Liberci. Filip Pyrochta nedávné spoluhráče nešetřil, podepsal se pod výhru Komety 7:4 jednou asistencí. Byl to pro něj zvláštní zápas. „Chvíli trvalo, než jsem se do toho... Číst dál

Náhled 13.10.2019 21:50

Boleslav táhli lídři. Věřím, že se do toho už dostávám, těší Vondrku

Znovu se rozjíždí pomalu. Stejně jako na startu minulé sezony se boleslavský kapitán Michal Vondrka i v úvodu nového ročníku dostává do formy pomaleji, což sám potvrdil po nedělním utkání 10. kola... Číst dál

Náhled 13.10.2019 21:42

Petr Čech poprvé jako hokejista! Stylově vychytal výhru na nájezdy

Ne, tohle není překlep. Ani výplod sci-fi. Tohle je skutečně pravda: Hokejový brankář Petr Čech vychytal penalty! Ano, hokejový… Fotbalový fenomén si v neděli k večeru odbyl vítěznou premiéru na... Číst dál

Náhled 13.10.2019 21:27

Brankář Novotný dal málem gól: Díval jsem se, jak puk letí. A pak se vrátil Mazi

Válel, dával Karlovým Varům pocit, že chyba vzadu může přijít, protože ji uhasí. Filip Novotný odchytal v Hradci skvělý zápas. Nakonec se radoval z výhry 3:1. Ani ho nemrzelo, že 10 minut před koncem... Číst dál

Náhled 13.10.2019 20:53

Gulaš po rekordu už myslí na Nového: Kdo by nechtěl překonat legendu?

Byl to hlavně jeho večer, Plzeň viděla jeho velkolepou show. Zaprvé, Milan Gulaš překonal rekord české Tipsport extraligy. V základní části skóroval desátý zápas v řadě a přeskočil 24 let starý... Číst dál

Náhled 13.10.2019 20:13

Hradecký trenér Martinec po další porážce: Tohle není krize, tým je silný

Od 2. minuty šly Karlovy Vary do vedení a zápas v Hradci nepustily. Vyhrály 3:1. Mountfield? Zažívá odlišný start než před rokem, teď padl počtvrté z posledních pěti soubojů. „Věděli jsme, že to je... Číst dál