Navštivte také

Siniaková v Cincinnati končí. V prvním kole podlehla Vekičové

Náhled 13.8.2019 19:09

Tenistka Kateřina Siniaková na turnaji v Cincinnati poprvé v kariéře podlehla Donně Vekičové a po porážce 4:6, 3:6 s Chorvatkou vypadla v úvodním kole. V Ohiu tak ani na třetí pokus nevyhrála zápas.

Číst dál
Zařazení: Sport Tenis | Zobrazit zdroj

Mohlo by Vás také zajímat

Náhled 19.8.2019 20:50

Češky jedou. Siniaková a Muchová vstoupily úspěšně do generálky na US Open

Tenistky Kateřina Siniaková a Karolína Muchová vstoupily úspěšně do generálky na US Open v newyorském Bronxu. Siniaková porazila 6:3, 6:2 Číňanku Wang Ja-fan, Muchová v prvním duelu od úspěšného... Číst dál

Siniaková vstoupila v Bronxu úspěšně do generálky na US Open

Tenistka Kateřina Siniaková potvrdila v prvním kole generálky na US Open v newyorském Bronxu roli žebříčkové favoritky a porazila 6:3, 6:2 Číňanku Wang Ja-fan. Ta prohrála během několika dnů s druhou... Číst dál

Náhled 19.8.2019 7:05

Berdych vyhrál po půl roce: Z lásky k tenisu to ještě zkusím a uvidím

Tenista Tomáš Berdych zvládl vítězně návrat na kurty po vleklých zdravotních problémech. V úvodním kole turnaje ve Winston-Salemu zdolal Itala Andrease Seppiho 6:1, 3:6, 6:3 a slaví první výhru na... Číst dál

Berdychův vítězný návrat. Český tenista slaví první výhru po půl roce

Náhled 18.8.2019 8:48

Djokoviče znovu sejmul ruský "přízrak", Hradecká má titul ze čtyřhry

Světová jednička Novak Djokovič titul na Masters v Cincinnati neobhájí. V generálce na US Open podruhé letos nestačil na ruského tenistu Daniila Medveděva a v semifinále s ním prohrál 6:3, 3:6 a 3:6.... Číst dál

Náhled 17.8.2019 20:53

Ani Bartyová nebude jedničkou. Kuzněcovová po Plíškové porazila i ji

Ruská tenistka Světlana Kuzněcovová porazila na turnaji v Cincinnati po Karolíně Plíškové nejvýše nasazenou Ashleigh Bartyovou a po výhře 6:2, 6:4 postoupila po roce na WTA Tour do finále.... Číst dál