Navštivte také

Ukradené zlato! Finky už slavily na MS titul, pak přišel neuvěřitelný šok

Náhled 15.4.2019 10:30

Mohla to být jedna z největších senzací v historii hokeje. Až do letoška znalo mistrovství světa v ledním hokeji žen jedinou finálovou dvojici: USA proti Kanadě. Sobotní semifinálové vítězství Finska nad Kanadou však narušilo severoamerickou dominanci, skandinávská země navíc byla o den později blízko celkovému triumfu. Neuznaný gól v prodloužení finálového duelu však připravil finské hokejistky o zlato, které nakonec získaly díky výhře 2:1 po nájezdech Američanky.

Číst dál
Zařazení: Sport Hokej | Zobrazit zdroj

Mohlo by Vás také zajímat

Náhled 21.4.2019 21:45

Tak slaví Kladno! Jágra chce mít na bankovce, sprchovalo se šampaňským

Extraligoví, extraligoví, my jsme zase extraligoví. Přesně tuto větu mnohokrát a s velkým nadšením skandovali fanoušci Kladna v neděli během zápasu s Chomutovem, který sestupující Piráti vyhráli 2:1... Číst dál

Tak slaví Kladno! Jágra chce mít na bankovce, došlo i na sprchu šampaňským

Náhled 21.4.2019 20:52

Růžička chyběl na střídačce, šanci dostal asistent. Mluví se o Slovanu

Vyhráli podruhé v řadě. Ale je jim to k ničemu. Hokejisté Chomutova sice v Kladně zvítězili 2:1 v nastavení, ale i tak potom raději zavírali průchodové dveře k ledové ploše, aby neslyšeli, jak se... Číst dál

Náhled 21.4.2019 20:07

Jágr po oslavách Kladna: Myslím, že i v extralize to bude dobrý

Nejdříve lidé vyvolávali jeho jméno, potom skandovali v posledních dnech populární hlášku, že by ho chtěli mít na bankovkách. Pak se s ním přímo na ledě fotili. Kladenští fanoušci si postupovou... Číst dál

Náhled 21.4.2019 19:15

SESTŘIHY: Kladno slavilo postup porážkou, Motor dal Dynamu 5 gólů

Hokejisté Kladna při oslavách před domácím publikem po pátečním postupu do nejvyšší soutěže podlehli v 11. kole baráže o extraligu Chomutovu 1:2 v prodloužení. Obrat dovršil v čase 61:02 Petr... Číst dál