Navštivte také

Bek v NHL utřel sudího. Hraj, volal na něj. Budu si dělat co chci, křikl

Náhled 6.12.2018 9:17

Rozvaha při rozehrávce, to je v hokejovém prodloužení klíčová věc. Protože kdo má za stavu 3 na 3 puk, ten má velkou šanci rozhodnout. Přesně proto si obránce Colton Parayko nechtěl nechat do svého myšlenkového pochodu od nikoho mluvit a v bitvě proti Edmontonu, kterou nakonec jeho tým prohrál 2:3 po samostatných nájezdech, klidně setřel rozhodčího.

Číst dál
Zařazení: Sport Hokej | Zobrazit zdroj

Mohlo by Vás také zajímat

Náhled 12.12.2018 15:47

Výhra po měsíci! Hrachovina se blýskl v brance Astany

Brankář Dominik Hrachovina vychytal v Kontinentální hokejové lize 29 zákroky vítězství Astany 4:1 na ledě Kunlunu. Účastník letošního mistrovství světa si v brance Barysu vychutnal vítězství po... Číst dál

Náhled 12.12.2018 14:05

Prospal trénuje v Motoru syna: Táta nechtěl, abych byl gólman

Václav Prospal na ledě, Václav Prospal na střídačce. Někdejší vynikající útočník má před sebou obtížnou misi, snaží se coby trenér dostat českobudějovický Motor do extraligy. K dispozici má hráčský... Číst dál

Náhled 12.12.2018 13:35

Rval se a unikátně pykal. Bek Oilers trest odseděl na židli za střídačkou

Pět minut na trestné lavici po bitce? V NHL klasický proces. Ale co když není prostor hanby k dispozici? S touhle šlamastykou se museli rozhodčí potýkat v nočním utkání mezi Coloradem a Edmontonem... Číst dál

Náhled 12.12.2018 12:08

NHL vyzkouší revoluční puk. Mění barvu a dává informace rozhodčím

NHL v novoročním zápase pod širým nebem vyzkouší novinku - puky měnící barvu v závislosti na teplotě. Pokud se změní z purpurové na bílou, bude to signál pro rozhodčí, že už nejsou dostatečně... Číst dál

Náhled 12.12.2018 9:51

Gulašova smůla nekončí! Přišel o olympiádu, na Channel One Cup taky neodjede

Na hokejový Channel One Cup nakonec nepojede zkušený útočník Milan Gulaš z Plzně. Reprezentačním trenérům se omluvil kvůli zdravotním problémům po úterním utkání Ligy mistrů. Dodatečně nominováni... Číst dál

Náhled 12.12.2018 9:25

Famózní šňůra i krásné akce. Jak si Pastrňák utahoval z Krejčího?

Jejich formace si pro sebe uzmula všechny tři pozice pro nejlepší hráče zápasu. Tak skvělé bylo bostonské trio David Pastrňák - David Krejčí - Brad Marchand při výhře 4:3 nad Arizonou, ve které si... Číst dál