Navštivte také

Přestupy NHL ONLINE: Chystá Tootoo konec? Rád by zkusil hokej v Evropě

Náhled 11.10.2018 12:30

Léto je pryč, hokejový podzim a zima jsou tady! Generální manažeři teď dlouhé měsíce budou moci sledovat, jak si vedli během letního sestavování týmu. Kdo posílil, kdo oslabil a kdo bude dál upravovat soupisku? Debaty o výměnách a spekulacích jsou na denním pořádku, proto sledujte server iSport.cz a veškeré aktualizované zámořské dění.

Číst dál
Zařazení: Sport Hokej | Zobrazit zdroj

Mohlo by Vás také zajímat

Náhled 17.10.2018 22:21

Prospal poprvé ve Vsetíně. Dopitu jsem viděl po letech, líčil kouč Budějovic

S hokejem projel svět, poznal hromadu stadionů. Ve Vsetíně však byl Václav Prospal (43) ve středu úplně poprvé! Věřte nebo ne, je to tak. Bývalý skvělý útočník dorazil na ikonický Lapač v roli kouče... Číst dál

Náhled 17.10.2018 21:20

Krok do OHL se vyplácí. Pekař podepsal nováčkovskou smlouvu s Buffalem

Český hokejový útočník Matěj Pekař, který v současné době působí v celku Barrie Colts v juniorské OHL, podepsal tříletý nováčkovský kontrakt v NHL s Buffalem. Sabres osmnáctiletého rodáka z Turnova... Číst dál

Náhled 17.10.2018 21:12

Motor zdolal Vsetín a navýšil vedení, Kladno padlo v Litoměřicích

Hokejisté Českých Budějovic ve šlágru 15. kola druhé nejvyšší soutěže zvítězili ve Vsetíně 3:2 a ukončili soupeři osmizápasovou sérii výher. Motor zároveň navýšil náskok v čele soutěže na šest bodů,... Číst dál

Hokejisté Motoru zdolali Vsetín a navýšili náskok v čele 1. ligy

Náhled 17.10.2018 20:40

Plzeň v Lize mistrů ještě neprohrála, Hradec v soutěži končí

Hokejisté Plzně vyhráli v závěrečném vystoupení v základní skupině H Ligy mistrů na ledě Banské Bystrice 3:2 v prodloužení a ovládli tabulku se ztrátou jediného bodu z šesti utkání. Jistě poslední... Číst dál

Náhled 17.10.2018 19:40

Plzeň v Lize mistrů ještě neprohrála, postoupila z prvního místa

Hokejisté Plzně vyhráli v závěrečném vystoupení v základní skupině H Ligy mistrů na ledě Banské Bystrice 3:2 v prodloužení a ovládli tabulku se ztrátou jediného bodu z šesti utkání. Od 18:00 hraje ve... Číst dál