Články

Domů :: Články
Náhled 24.2.2018 15:36

Tři roky od masakru v Uherském Brodě. Policie smí hned zabavit zbraně, lékař se může ptát na střelce

Uplynuly tři roky od střelby v Uherském Brodě. Česko zpřísnilo pravidla, policisté mohou odebírat zbraně i při podezření. A činí tak. Číst dál

Šťastná Zdráhalová: Nechtěla jsem tu dojíždět poslední. A jsem v desítce

Po takticky vydařeném výkonu ovládla své semifinále a ani ve finálové bitvě rozhodně nepatřila mezi ty, které se držely vzadu. Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová zakončila svoji první olympiádu osmým... Číst dál

Náhled 24.2.2018 15:33

Kanada vycvičila Čechy z produktivity: Rozstřílený bronz za 31 vteřin!

Jak naše hokejisty vycvičit z produktivity? To Kanaďané ukázali národnímu týmu v bitvě o třetí místo! Na olympijském turnaji v korejském Pchjongčchangu rozhodli zápas během 31 vteřin první třetiny, a... Číst dál

»Eiffellovka« trojskokanka Šárka Kašpárková (46): Zimní sporty mi vůbec nejdou a s vodou nejsem kamarádka

Čemu se olympijská medailistka a mistryně světa Šárka Kašpárková (46) věnuje v současné době? Jaké sporty jí opravdu nejdou? Je fanouškem hokeje, a jak se cítila, když vyhrála bronz na olympiádě?  To... Číst dál

Náhled 24.2.2018 15:30

Česko – Kanada 4:6. Hořký konec olympiády, hokejisté jsou bez medaile

Útok na vysněné zlato na olympijském turnaji v Pchjongčchangu českým hokejistům nevyšel a z Jižní Koreje se vrací i bez jiného cenného kovu. V utkání o bronz totiž podlehli Kanadě 4:6, když během... Číst dál

Stoke srazil vlastní gól brankáře, Liverpool hraje s West Hamem

Fotbalisté Leicesteru vybojovali v utkání 28. kola anglické ligy proti Stoke City remízu 1:1, přestože od konce první půle prohrávali. Pomohla jim nešťastná chyba brankáře hostů Butlanda, který si... Číst dál

Novela služebního zákona má omezit mandát šéfů úřadů, náměstků a ředitelů sekcí

Jmenování některých státních úředníků pouze na dobu pěti let by se podle připravovaného návrhu novely služebního zákona mělo nově týkat míst vedoucího služebního úřadu, náměstka pro řízení sekce nebo... Číst dál

Náhled 24.2.2018 15:28

Taxametrů se vzdáme, až bude stát připraven, říká ředitel Liftaga Krátký

Od začátku února se Praha potýká s protesty taxikářů, kteří blokádami upozorňují na to, že konkurence jezdící pro mobilní aplikace typu Uber v řadě případů porušuje zákon. Alternativní aplikace zase... Číst dál

Náhled 24.2.2018 15:27

Lizu (12) po cestě ze školy roztrhali psi. Okousané ostatky našli rodiče

Mladá ukrajinská dívka Liza Kanareikina (12) zahynula při cestě ze školy brutální smrtí. V lese ji totiž překvapili zdivočelí psi, který ji doslova roztrhali na kusy. Incident se odehrál... Číst dál

Counterpart: Nový design přináší dva světy

I na našem webu můžete stejně jako ve špionážním seriálu Counterpart obdivovat dva světy v novém designu, který připravil @Hurley a za nějž mu velice děkujeme. Co na všechny tři verze designu říkáte? Číst dál

Náhled 24.2.2018 15:24

Zaorálek (ČSSD): Andrej Babiš nás chce vrátit zpět

Komentář na facebookovém profilu k personálním změnám na ministerstvech Číst dál

Náhled 24.2.2018 15:21

Žraločí útok v oblíbeném letovisku: Anně (55) lidožrout brutálně potrhal nohu!

Anna Shurapey (55) byla s těžkými zraněními převezena do nemocnice poté, co jí napadl velký bílý žralok. V oblasti La Perous v Austrálii jde o první útok žraloka po dvaceti pěti letech. Ačkoli... Číst dál

Žabiny obhajují výhru v Českém poháru, mohou však jen překvapit

V pondělí bude znám nový vítěz českého poháru basketbalistek. Triumf obhajují hráčky Žabin Brno, které útočí už na sedmnáctý zisk poháru v historii. V semifinále Nilfisk Final Four v Nymburce se v... Číst dál

Čeští hokejisté na olympiádě podlehli Kanadě a končí bez medaile

Nekladli velký odpor a po první třetině už byly karty vyložené bohužel poměrně jasně. Stav 1:3 po 20 minutách byl pro české hokejové reprezentanty alarmující, ale ještě stále připouštěl nějaké drama... Číst dál