Navštivte také

Pardubice na úvod Mountfield Cupu podlehly Davosu, Liberec přehrál Boleslav

Náhled 9.8.2018 18:00

Hokejisté Pardubic vstoupili do Mountfield Cupu v Hradci Králové porážkou s Davosem 2:3. Rozhodl o tom v 55. minutě Tino Kessler. V souboji dvou extraligových soků zdolal v přípravě Liberec Mladou Boleslav 5:4 v prodloužení. O vítěznou branku se postaral obránce Matěj Stříteský, bývalý hráč klubu z města automobilů.

Číst dál
Zařazení: Sport Hokej | Zobrazit zdroj

Mohlo by Vás také zajímat

Náhled 15.8.2018 20:54

Nová sezona, nové jméno. Zlínští hokejisté jsou nyní PSG Berani

Zlínští hokejisté vstoupí do sezony s novým názvem. Na pozici generálního partnera klubu se vrátila stavební firma PSG, tým tak bude v extralize hrát jako PSG Berani Zlín. V uplynulém ročníku... Číst dál

Náhled 15.8.2018 20:04

Porazili jsme jen Slovan, máme na víc, mrzí vítkovického kapitána Olesze

Vítkovice i v druhém přípravném derby s třineckými Oceláři padly. Po domácí prohře 0:3 prohrály v Třinci 1:3, jediný gól vstřelil kapitán Rostislav Olesz. „Zatím to nemůže brát moc pozitivně, v... Číst dál

Náhled 15.8.2018 19:57

Přežil tragickou nehodu Humboldtu a vrací se. Mladík chce zlato z olympiády

Už více než čtyři měsíce utekly ode dne tragické nehody autobusu kanadského hokejového týmu Humboldt Broncos. Střet s kamionem, jenž nedal na křižovatce přednost, tehdy stál život 16 lidí a 13... Číst dál

Náhled 15.8.2018 16:54

Nová pravidla? Věci navíc, vesměs zbytečnosti, říká gólman Komety

Čtvrteční přípravné utkání se Znojmem přineslo hokejistům Komety kromě vítězství 3:1 také lekci z pravidel. Upravené regule IIHF, které vejdou v platnost od nové sezony a které se budou vztahovat i... Číst dál

Náhled 15.8.2018 16:01

Hokejové MS znovu v Česku? V roce 2024, tvrdí prezident IIHF Fasel

Hokejové mistrovství světa by se v roce 2024 mohlo konat v Česku. Uvedl to prezident Mezinárodní hokejové federace René Fasel, podle něhož světový šampionát o rok dříve pravděpodobně připadne Rusku a... Číst dál