Navštivte také

Karolínou Plíškovou vyřadila řecká hvězda, v Římě prohrála se Sakkariovou

Náhled 16.5.2018 14:56

Karolína Plíšková prohrála ve druhém kole turnaje v Římě s Řekyní Marií Sakkariovou po setech 6:3, 3:6 a 5:7.

Číst dál
Zařazení: Sport Tenis | Zobrazit zdroj

Mohlo by Vás také zajímat

Náhled 22.5.2018 16:47

Rosol se vrátil na okruh ATP výhrou v těžké české bitvě s Veselým

Kristýna Plíšková porazila na antuce v Norimberku španělskou tenistku Laru Arruabarrenaovou 6:3, 7:5 a zahraje si o první letošní semifinále. Dvojče české jedničky Karolíny proměnilo až osmý mečbol.... Číst dál

Náhled 22.5.2018 9:30

Těžký úkol pro Serenu. Na French Open nebude mezi nasazenými tenistkami

Bývalá světová jednička Serena Williamsová nebude na letošním French Open mezi nasazenými tenistkami. Pořadatelé antukového grandslamového turnaje oznámili, že se budou držet aktuálního žebříčku WTA,... Číst dál

Náhled 21.5.2018 16:14

Šafářová zažila vítězný návrat, Kristýna Plíšková vyřadila dvojku

Tenistka Lucie Šafářová zažila vítězný návrat na turnaje po třech měsících zdravotních problémů. V 1. kole ve Štrasburku udolala ruskou soupeřku ze čtvrté stovky žebříčku Marinu Melnikovovou 6:2,... Číst dál

Náhled 21.5.2018 9:07

Nadal je po týdnu zase jedničkou, Plíšková klesla na páté místo

Španělský tenista Rafael Nadal se po týdnu vrátil do čela žebříčku ATP před švýcarského rivala Rogera Federera. Ženské pořadí dál vede Rumunka Simona Halepová. Karolína Plíšková klesla z pátého na... Číst dál

Náhled 20.5.2018 20:30

Konec českých hvězd? Berdych, Strýcová i Šafářová vyklízejí pozice

Pro český tenis toho udělali strašně moc. Tomáš Berdych byl zcela nepostradatelným článkem při jízdě za dvěma daviscupovými tituly, Lucie Šafářová je podepsána pod čtyřmi fedcupovými triumfy, Barbora... Číst dál

Náhled 20.5.2018 20:00

Nadal se nadřel, ale v Římě triumfoval poosmé a vrací se na trůn

Španělský tenista Rafael Nadal poosmé vyhrál antukový turnaj v Římě a v žebříčku ATP se v pondělním vydání vrátí na místo světové jedničky. Obhájce titulu Alexandera Zvereva z Německa zdolal ve... Číst dál