Navštivte také

Náhled 12.1.2018 19:55

Řadu překvapení přineslo 39. kolo základní části Tipsport extraligy. Východočeské derby podruhé v řadě ovládli hokejisté Pardubic, výhru 3:2 vystřelil Antonín Dušek. Teprve pátou prohru v základní hrací době hlásí Plzeň, kterou překvapil Zlín. Premiéra jako šéfa realizačního týmu Litvínova nevyšla Jiřímu Šlégrovi, jeho Litvínov prohrál s Kometou Brno 1:4. Třinec si smlsnul na Mladé Boleslavi, které nasázel pět gólů. Další vítězství zapsaly Vítkovice, které obraly Liberec. Olomouc pak v prodloužení nestačila na Jihlavu.

Číst dál
Zařazení: Sport Hokej | Zobrazit zdroj

Mohlo by Vás také zajímat

Náhled 18.1.2018 22:05

Kráska pečuje o sparťany i dvacítku: Mladí kluci nejsou tak drzí, směje se

Křehká, pohledná a pro hokejisty k nezaplacení. Fyzioterapeutka Barbora Krajsová se už od roku 2011 pohybuje mezi drsňáky z ledu a snaží se je udržet v provozním stavu. Kromě hokejistů Sparty však... Číst dál

Náhled 18.1.2018 20:38

Nakládal pomohl Jaroslavli gólem k výhře. Salák má první nulu

Obránce Jakub Nakládal pomohl v KHL jednou brankou hokejistům Jaroslavle k vítězství 6:5 v prodloužení na ledě Čerepovce. Český reprezentant zaznamenal osmý gól v sezoně v úvodu druhé třetiny, kdy... Číst dál

Náhled 18.1.2018 20:35

Maxwell v brance USA na ZOH? Proti Slovákům bych měl výhodu, přiznává

Zástupců hokejové Tipsport extraligy bude na olympijských hrách v Jižní Koreji několik, ale aby byli v týmu USA, to tu ještě nebylo. Absence hvězd z NHL a juniorských soutěží v zámoří přinesla štěstí... Číst dál

Náhled 18.1.2018 18:25

Přestupy extraligy ONLINE: Škarek míří do Litoměřic, Sparta má Rulíka

ONLINE | Hokejová Tipsport extraliga už je ve své druhé polovině základní části a týmům zbývá poslední měsíc na posílení kádru pro play off. Některé extraligové celky už posílily před koncem roku,... Číst dál

Náhled 18.1.2018 18:00

Dusno u Slováků! Hudáček nejede na ZOH a ostře kritizoval trenéry

Nominace hokejistů na ZOH v Jižní Koreji je na Slovensku ožehavým tématem. Mezi její kritiky se zařadil také brankář Július Hudáček z Čerepovce, jenž v nominaci překvapivě chybí a na realizačním týmu... Číst dál

Náhled 18.1.2018 15:26